Zažádejte o vzorek ZDARMA!

OmegaMarine Forte+ je vysoce kvalitním přípravkem z Norska se zdokumentovaným pozitivním účinkem. Zažádejte o své balení zdarma a společnost NaturaMed přispěje navíc 5 Kč Nadaci pro výzkum rakoviny.

Vzorek nejprodávanějšího omega-3 v ČR zcela ZDARMA

 

Podpořte své zdraví a pomůžete v boji proti rakovině.OmegaMarine Forte+ je vysoce kvalitním přípravkem z Norska se zdokumentovaným pozitivním účinkem.  Zažádejte o své balení zdarma.

NATURAMED PHARMACEUTICALS: 

Darujeme 100 000 balení omega-3 českým občanům a 500 000 Kč přímo Nadaci pro výzkum rakoviny - v zájmu zdraví!

“Naše spolupráce s Nadací pro výzkum rakoviny Česká republika začala už před 5 lety a jedním z hlavních motivů bylo zvýšit povědomí o důležitosti její činnosti. Věda a výzkum jsou sice pro nás laiky hůře uchopitelné, ale mají naprosto zásadní vliv na úspěšnou léčbu a v ideálním případě na úplné vyhnutí se nádorovému onemocnění.

Nadaci jsme darovali už více než 2 000 000 Kč a těšíme se, že se startem kampaně “Zdravější budoucnost” se naše příspěvky ještě zvýší.

NaturaMed je největší dodavatel omega-3 mastných kyselin v České republice a je pro nás přirozené podporovat aktivity spojené se zdravím a zdravým životním stylem.”

NADACE:

Podpora ze strany NaturaMed nám pomáhá pracovat na důležitých projektech.

“Nadace pro výzkum rakoviny Česká republika byla založena za účelem veřejně prospěšné činnosti v oblasti podpory vědy, výzkumu a vývoje v oboru biomedicíny se zaměřením na výzkum nádorových onemocnění.

Podporujeme vědce a snažíme se motivovat mladé talenty, abychom v České republice vytvořili stabilní věděcké a vzdělávací prostředí pro obor, který má obrovský potenciál zachránit lidské životy.

Spolupráce s NaturaMed Pharmaceuticals nám pomáhá nejen v těchto důležitých aktivitách, ale také otevřít téma podpory výzkumu a prevence ze strany občanů České republiky.

 

Podpora výzkumu rakoviny je moudré rozhodnutí

Podpora výzkumu a prevence v České republice není běžnou záležitostí. V roce 2018 občané darovali 8 miliard Kč na charitativní účely, ale pouze jednotky milionů korun jsou směrovány do výzkumné činnosti, která má za cíl léčit a předcházet nádorovým onemocněním a jejich vážným důsledkům. Společně s NaturaMed bychom se rádi pokusili změnit toto rozložení právě ve prospěch výzkumu a přiblížit se tak jiným západním zemím. Například ve Velké Británii je do výzkumu rakoviny směrováno prostřednictvím charity přes 7 miliard Kč.”

+ 420 80 30 30 50

+420 58 56 32 246 

 

 

Sdílej