Vyžehlíno

projekt zaměren na pomoc lidem v léčbě

Projekt vyžehlíno vznikl pro ty pacienty, kteří během náročné léčby nemají možnosti a často ani sílu věnovat se běžným domácím pracím jako je žehlení, uklízení, nakupování a podobně. Ve spolupráci se zakladatelkou vyžehlíno Kateřinou Křížek Koudelnou z Olomouce, jsme založili tento projekt a tešíme se na všechny  kterí obětují trochu svého volného času a pomohou těm, který v konkrétni době pomoc potřebují.
Na základe PSČ múžete můžou najít pacienti v léčbě dobŕe lidi, kterí jsou schopni pomoci bezodplatne v nesnazích, a naopak
Přečtěte si podmínky účasti v projektu a směle se připojte k nám. Pokud se vám tento porjekt zalíbí, nezapomeňte o něm říci svým známým nebo dejte vědět přátelům na Facebooku.

 

Chci pomoct

Potřebuji pomoc

Pomůžu s:

5 + 7 =

Potřebuju pomoct s:

14 + 2 =

Podmínky účasti v projektu vyžehlíno: Pomoc v projektu vyžehlíno je nezištná a každý kdo se do tohto projektu zapojí souhlasí se zpracovaním osobních údajů nadací pro vyzkum rakoviny.  Nadace pro výzkum rakoviny je nadace, která zastáva nejvyší hodnoty v přistupe k člověku, jako lidske bytosti.

Sdílej