Představujeme vám knihu původních pohádkových příběhů známých českých a slovenských osobností, určenou pro všechny, kteří milují svět mystérie a fantazie.
Jedná se o benefiční projekt Nadace pro výzkum rakoviny ČR, který podporuje vědu a výzkum nádorového onemocnění. Kniha je dvojjazyčná a obsahuje i anglický překlad. Je tedy vhodným doplňkem pro všechny děti, které se učí anglicky.

V dnešním uspěchaném světě  nacházíme stále méně času na odpočinek a mezi prsty nám unikají důležité věci.  Jednou z nejdůležitějších věcí v živote člověka je zdraví. Zdraví jde ruku v ruce s výzkumem, kterému se u nás denně věnují špičkoví odborníci v různých vědeckovýzkumných ústavech.  Mnohokrát musí čelit  nedostatku  prostředků na realizaci své výzkumné činnosti, která je finančně velmi nákladná.
Tímto projektem bychom také rádi upozornili na důležitost podpory vědy a výzkumu, jako moudré investice do naší budoucnosti.

Knihu „Věnované pohádky” můžete zakoupit buď sobě, nebo věnovat a poslat s věnováním někomu, koho máte rádi a chcete mu udělat radost. Obdarovaný od vás obdrží i dárkovou kartičku s věnováním.
Zakoupením pohádkové knihy pomůžete Nadaci pro výzkum rakoviny ČR naplňovat její poslání, kterým je podpora výzkumu v boji proti zákeřné nemoci.

chci koupit knížku  

prolistujte si pár stránek v knížke

 

Sdílej