Kampaně

Přečtěte si o našich kampaních

Aby Emy měly mámy a byly spolu

šťastné

 

Nadace pro výzkum rakoviny ČR připravuje kampaň zaměrenou na zvyšování povědomí o nádorových onemocněních v České republice.  Přibližně 180 lidí je denně zachráněno před rakovinou díky špičkovému výzkumu, ke kterému významně přispívájí i vědecká centra v České republice. Nadace pro výzkum rakoviny chce touto kampaní také podpořit osvětu o rakovině děložního čípku a přispět k vymýcení tohoto onemocnění, které je způsobeno virovou infekcí.

Kupte si tričko a podpořte výzkum rakoviny

 

Koupí trička s mottem „Cancel Cancer“ podpoříte výzkum rakoviny, neoddělitelnou součast úspěšné léčby nádorových onemocnění.

Touto kampaní chceme oslovit hlavně ty, kteří se chtějí hrdě přihlásit k tomu, že dělají moudré skutky a myslí i na druhé.

 

Darujte pohádkovou knížku známych autorů věnovanou dětem

 

Představujeme vám knihu původních pohádkových příběhů známých českých a slovenských osobností určenou pro všechny, kteří milují svět fantazie.
Jedná se o benefiční projekt Nadace pro výzkum rakoviny Česká republika, který podporuje vědu a výzkum nádorových onemocnění. Kniha je dvojjazyčná a obsahuje i anglický překlad. Je tedy vhodnou pomůckou pro všechny děti, které se učí anglicky.

V dnešním uspěchaném světě  nacházíme stále méně času na odpočinek a mezi prsty nám unikají důležité věci.  Jednou z nejdůležitějších věcí v životě člověka je zdraví. Zdraví jde ruku v ruce s výzkumem, kterému se u nás denně věnují špičkoví odborníci v různých vědeckovýzkumných ústavech, kteří musí často čelit  nedostatku  prostředků na realizaci své výzkumné činnosti, která je finančně velmi nákladná.
Tímto projektem bychom také rádi upozornili na důležitost podpory vědy a výzkumu jako moudré investice do naší budoucnosti.

Sdílej